Automechanik - opravy motorov

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700-1000,- € HP + do 14% mesačná odmena z HM podľa KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje vykonanie servisných úkonov na zariadeniach,(kompresory, klimatizačné zariadenia, zariadenia do bioplynových staníc...) ktoré mu pridelil na opravu alebo údržbu nadriadený.
Vykonáva servisné výjazdy ku zákazníkom podľa pokynov nadriadeného.
Zodpovedá za úplné a správne vypísanie údajov na tlačivá potrebných k evidencii servisných zásahov, servisných úkonov na dielni, písomne zaeviduje prípadnú nezhodu

Váš profesijný životopis posielajte mailom na nižšie uvedený e-mail
Do subjektu správy prosím uveďte názov pozície!
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučený najlepšie v odbore automechanik, autoelektrikár, mechanik / opravár strojov a zariadení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

flexibilný, ochota vzdelávať sa, príjemné a ústretové vystupovanie, komunikačné schopnosti, zmysel pre zodpovednosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, trestná bezúhonnosť

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1702286  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700-1000,- € HP + do 14% mesačná odmena z HM podľa KPI