Procesný inžinier

RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 040 EUR/mesiac950 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjať, udržiavať a zlepšovať výrobné procesy produktov a služieb podniku, zabezpečovať kvalitu, produktivitu a ziskovosť poskytovaných služieb, dodržiavať normy a stanovené postupy.
Koordinovať plánovanie kvality( APQP) na základe daného špecifického nástroja, analyzovať rozvoj procesov a zlepšení tak, aby sa zaručila kvalita, náklady a použiteľnosť. Vypracovávanie detailnej výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
Implementácia zmien vo výrobnom procese. Riadenie procesu a zodpovednosť za nasadenie procesných zmien.

bonus za dochádzku a produktivitu
príspevok na šport a kultúru
odborné a jazykové vzdelávania

V prípade záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovaní budú len uchádzači vyhovujúci našim požiadavkám a uchádzači zo Spišskej Novej Vsi a okolia.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, priemysel alebo produktové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Solid Edge - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Iniciatíva, samostatnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci, pripravenosť na ďalšie vzdelávanie, pripravenosť cestovať, analytické a praktické myslenie, znalosť technickej dokumentácie, znalosť princípov FMEA, APQP, PPAP, 8D, 5S, MSA, POKA YOKE, SPC, prax v automobilovom priemysle

Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. vznikla v roku 2004 v Spišskej Novej Vsi. Vznikla za účelom zmedzinárodnenia brazílskej spoločnosti RUDOLPH, ktorá mala záujem dostať sa na európsky trh a upevňovať a zjednocovať dlhodobé partnerstvo s kľúčovým zákazníkom Embraco. Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. sa zaoberá výrobou obrábaných dielov a v súčasnosti sa špecializuje hlavne na automobilový priemysel. Našimi najväčšími zákazníkmi sú aktuálne BOSCH a SECOP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3306872  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 - 1 040 EUR/mesiac950 EUR