Vedúca predajne Aylin

Rudolf Detko " Lean "

Miesto práce
Bottova, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700+odmena z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj značkovej spodnej bielizne,značkového oblečenia kompletné vedenie predajne, reklamácií ,zabezpečiť bezproblémový chod prevádzky. Vedúca predajne, asistentka so skráteným úväzkom/ cca 4-5 hod.denne.

Jednosmenná prac.doba, sobota každá druhá. Nedeľa voľná.V prípade dohody možná zmena jednosmennej prevádzky na dvojsmennú. Zamestnanecká zľava,stravné lístky,odmeny z predaja.

Životopis poslať mailom,/[email protected]/ Vybraté záujemkyne budú pozvané na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavačka,asistentka predaja

Vzťah k móde,schopnosť aranžovať výklady, predajňu.Príjemné vystupovanie,spoľahlivosť.

Prevádzkovanie maloobchodných predajní zameraných na obuv a doplnkvoý sortiment viac ako 15 rokov,a taktiež prevádzkovanie predajní so spodnou bielizňou 5rokov.
ID: 3688912  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700+odmena z tržby