Projekt manažér

RubIQ Technologies s.r.o

Miesto práce
Podjazdová, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pridelené/získané projekty
Komunikácia s oddeleniami firmy pri tvorbe projektov
Proaktívna komunikácia so zákazníkmi
Tvorba cenových ponúk (v spolupráci s tímom)
Vypracovanie a kontrola termínových plánov (v spolupráci s tímom)
Reporting rozpracovanosti
Kontrola nákladov
Komunikácia s dodávateľmi/kooperácie – aktívna komunikácia s dodávateľmi
Spolupráca na tvorbe obchodného plánu
Zodpovednosť za plnenie termínov - odovzdanie projektov
Aktívne preklady cenových ponúk
Sledovanie a aplikovanie ISO 9001

Firemný notebook
Bonusové ohodnotenie
Možnosť práce z domu (podľa dohody)

Hľadáme kolegu ktorý je schopný zvládať pracovné vyťaženie v dynamicky rastúcej firme za adekvátne ohodnotenie. Venujeme sa automatizácii a inovácii technológii v priemysle.
Informácia pre uchádzačov: Na osobný pohovor pozývame len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

RubIQ Technologies s.r.o je mladá firma pôsobiaca v strojárenskom priemysle prevažne v rýchle rastúcom segmente automotive a food production. Firma sa venuje vývoju optimálnych riešení pre dodávateľské spoločnosti pre automobilky a ich efektívnej realizácii pre automatizáciu. Segment automotive je rýchlo rastúcim odvetvím na Slovenskom trhu, preto navrhované riešenia a proces automatizácie je nevyhnutný. Spoločnosť RubIQ Technologies ponúka úspešným kandidátom byť súčasťou odvetvia s vysokou pridanou hodnotou a teda byť súčasťou budúcnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3616543  Megjelentetés dátuma: 7.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 v závislosti od skúseností