Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Balič/Balička. Dopravu, ubytovanie poskytujeme po trase: KN, ŠA, GA

RWA agency

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 800 EUR/mesiacstravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VHODNEJŠIA PRÁCA pre ŽENY

- Balenie mobilných telefónov do krabíc, skenovanie produktu a kontrola na PC, kontrola tovaru a manipulácia s tovarom.

- práca v
1- zmennej prevádzke/ ranná 6:00 - 14:00
2 - zmennej prevádzke / poobedná 14:00 - 22:00
V prípade záujmu nás kontaktujte: 0907 628 480 alebo [email protected]

- výkonnostný bonus
- Doprava zadarmo
- ubytovanie zadarmo
- zálohy týždenne

Informácie o výberovom konaní

- prax v elektrotechnickom priemysle
- zručnosť
- ochota pracovať
- Zodpovednosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Galanta, Gáň)
• Stabilné zázemie s cca 350 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

RWA agency - divízia spoločnosti Rubble s.r.o firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2019.
Spoločnosť poskytujúca stavebné , upratovacie činnosti a baliace činnosti.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (sprostredkovanie zamestnania za úhradu ).
ID: 3948586  Megjelentetés dátuma: 4.7.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac