Montér rozvodov vody, kanalizácie a vykurovania

RT eko s.r.o.

Miesto práce
Račianska 109/B, 831 02, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partiu montážnikov so skúsenosťami rozvodov vody, kanalizácie a vykurovania a dlhodobú prácu v Bratislave a okolí.

- práca na zaujímavých projektoch
- školenia
- zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príjemný kolektív
- telefón

V prípade ak spĺňate naše požiadavky a myslíte si, že by ste vhodne zapadli do našej spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na mail: [email protected]

Budeme kontaktovať iba ľudí, ktorý budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vykurovanie, voda a kanalizácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia nie je vhodná pre absolventa. Preferujeme ľudí s praxou vo vodoinštalatérstve a kúrenárstve min. dva roky.
- Zodpovednosť
- Znalosť systémov vykurovania a rozvodov vody
- Chuť sa rozvíjať
- Schopnosť samostatne uvažovať

Spoločnosť RT eko s.r.o. sa skladá z tímu profesionálnych pracovníkov. Kladieme dôraz na kvalitne vykonanú prácu a spokojnosť zákazníka za každých podmienok. Snažíme sa vždy uberať smerom k energeticky efektívnejšiemu riešeniu vykurovacieho alebo chladiaceho systému s využitím dostupných obnoviteľných zdrojov energie.
Keďže naša spoločnosť prosperuje, hľadáme do nášho tímu nového člena.
ID: 2059151  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou