Recepčný/á v hosteli (TPP)

RR Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Hostel Blues, Špitálska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacPonukany plat je 850,- Eur brutto + priplatky + variabilna zlozka (mesacne odmeny) + stravne listky + rocna odmena a teambuildingy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny/a? Nemáš problém s angličtinou? Rád cestuješ a v Bratislave sa nestratíš? Si kamarátsky/a a rád/a spoznávaš nových ľudí?
Hľadáš flexibilnú, dynamickú a nejednotvárnu prácu v mladom kolektíve? Tak toto je presne niečo PRE TEBA!
Tvoja pracovná náplň: ubytovávanie/odubytovávanie hostí, aktívna komunikácia, pomoc a poskytovanie informácií hosťom, práca s rezervačným systémom.
Ide o dlhodobú brigádu.

- mladý kolektív,
- možnosť zlepšenia sa v cudzom jazyku,
- mzda doplnená o systém zaujimavých benefitov,
- pravidelné teambuildingy,
- dynamická a nejednotvárna práca,
- možnosť cestovania s výhodami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
- samostatnosť, flexibilita, asertivita
- anglický jazyk na pokročilej úrovni, iné jazyky výhodou,
- hlavne však optimizmus a chuť pomôcť nám pri vytváraní príjemného miesta pre cestovateľov

Hostel Blues poskytuje príjemné a dostupné ubytovanie cestovateľom v centre Bratislavy. Naším cieľom je spokojný hosť a dobrý pracovný kolektív.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3852848  Megjelentetés dátuma: 25.2.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac