Údržbár

RR Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o budovu ubytovacieho zariadenia v centre Bratislavy
- udržiavanie hotelového zariadenia v dobrom stave
- odstraňovanie jednoduchších prevádzkových porúch
- prevencia a kontrola, návrh riešení
- vyhovujúca pracovná doba: pondelok-piatok na 4-6 hodín denne
- vhodné aj pre aktívneho a šikovného dôchodcu

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené predpoklady, pošlite nám prosím svoj životopis, prípadne nás kontaktujte telefonicky na 0907 704040. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- radosť z práce :)

Hostel Blues poskytuje príjemné a dostupné ubytovanie cestovateľom v centre Bratislavy. Naším cieľom je spokojný hosť a dobrý pracovný kolektív.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2773550  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou