Obsluha čerpacej stanice Bytča

RP - ŠPED SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná, Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
730 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava občerstvenia PANOS, starostlivosť o pridelený úsek ČS, udržiavanie čistoty, manipulácia s tovarom. Viac info pri telefonickom alebo osobnom pohovore

Ponúkame prácu v novom atraktívnom koncepte čerpacej stanice Lukoil - PANOS v Bytči. Výkonnostné odmeny. Gastrolístky a príjemný kolektív .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia, flexibilita, spolahľivosť

RP – ŠPED SLOVAKIA s.r.o., so sídlom v Bytči poskytuje ako svoju hlavnú činnosť zasielateľské a dopravné služby v medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej cestnej doprave.
Zabezpečujeme prepravy tovaru od jedného kilogramu až po 24 ton, ako aj prepravu nebezpečného tovaru podľa Medzinárodného dohovoru ADR. Naše vozidlá, ako aj vozidlá našich overených partnerov spĺňajú všetky technické parametre a normy.
ID: 3573045  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 730 EUR brutto