Marketingový koordinátor rozvoja destinácie Gemer

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Rožňava
800 EUR/mesiacZákladná mzda od 800 EUR plus osobný príplatok v závislosti od praxe, hard skills a ďalších relevantných zručností nad rámec požadovaného)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Pracovné miesto pre oblastnú organizáciu cestovného ruchu Gemer
- pripravuje podklady pre vydávanie newslettera z činnosti oblastnej organizácie cestovného ruchu,
- vyhľadáva obchodných partnerov a dodávateľov pre destinačné projekty,
- iniciuje prácu v tematických a územných pracovných skupinách,
- zadáva úlohy pracovným skupinám a zodpovedá za prehľad ich plnenia - po odsúhlasení výkonným riaditeľom,
- odborne zastrešuje vývoj nových produktov destinácie a asistuje pri ich uvedení na trh,
- koordinuje zber dát o vývoji návštevnosti a správaní návštevníkov v destinácii,
- koordinuje zber dát pre aktualizáciu koncepčných dokumentov,
- koordinuje marketingovú komunikáciu destinácie,
- spolupráca pri tvorbe kreatívnych koncepcií, určujúcej podobu a zameranie marketingových kampaní,
- pripravuje a koordinuje priebeh online a offline marketingových kampaní, komunikuje s externými agentúrami a dodávateľmi, sleduje a vyhodnocuje efektivitu a úspešnosť marketingových kampaní,
- dohliada nad dodržiavaním vizuálnej identity destinácie a jej používaním a koordinuje tvorbu grafických návrhov,
- zadáva a vyhodnocuje návštevnícke prieskumy,
- zabezpečuje tvorbu imidžovej fotobanky, imidžovej textovej databanky (copywriting) ako aj databázy propagačných videí,
- zabezpečuje tvorbu a aktualizáciu web stránky destinácie,
- zabezpečuje Public Relations (PR) destinácie,
- pripravuje podklady a spracováva externé a interné mediálne výstupy,
- realizuje monitoring a archiváciu mediálnych výstupov o destinácii a organizácii,
- zabezpečuje prípravu, spracovanie, produkciu a distribúciu propagačných materiálov, tlačovín a publikácií o destinácii,
- aktívne publikuje na sociálnych sieťach a zadáva reklamu,
- koordinuje a pomáha pri realizácii podujatí destinácie,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, regionálny rozvoj, geografia, ekológia, manažment a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Predpoklady a zručnosti
- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (cestovný ruch, regionálny rozvoj, geografia, ekológia, manažment a iné),
- miesto je vhodné aj pre absolventa,
- anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
- MS Office (Word, Excel, PPT)
- znalosť projektového riadenia výhodou
- flexibilita, organizačné predpoklady, samostatnosť
- vodičský preukaz sk. B

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 3744551  Megjelentetés dátuma: 25.8.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac