Grafik (operátor v réžii)

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac(v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si vytvárať grafickú koncepciu spravodajských relácií RTVS? Si v grafických programoch ako doma? Hľadáme nového kolegu do tímu denných grafikov na odbore produkcie a výroby spravodajstva a publicistiky, možno hľadáme práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:
• plnenie audiovizuálnych konceptov (zvyčajne infografika) podľa aktuálnych potrieb redakcie, réžie či dramaturgie spravodajstva a publicistiky,
• zodpovednosť za správne výtvarné a technické zobrazenie grafiky podľa príslušných schválených postupov či dizajn-manuálov a podľa pokynov nadriadeného,
• starostlivosť o databázu obrazových súborov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• práca na zmeny, vopred dohodnutý individuálny rozpis na mesiac,
• schopnosť učiť sa,
• komunikačné a organizačné zručnosti,
• vysoká odolnosť voči stresu, schopnosť rýchlo sa samostatne rozhodovať,
• spoľahlivosť, schopnosť dodržiavať termíny,
• ADOBE PhotoShop a VIZRT výhodou.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3805228  Megjelentetés dátuma: 1.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac