Právny asistent

RTVS – STV – Slovenská televízia, Mlynská dolina, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,5 EUR/hod.(v závislosti od skúseností kandidáta môže byť základná výška hodinovej sadzby dohodnutá vyššie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte analytické myslenie a schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach? Láka Vás možnosť spoznať jedinečné mediálne prostredie? Do tímu právnikov hľadáme šikovného, komunikatívneho a samostatného študenta/študentku 3- 4. ročníka právnickej fakulty, ktorý má záujem pracovať v oblasti mediálneho práva.

NÁPLŇ PRÁCE:
• príprava jednoduchých právnych podaní a dokumentov,
• príprava právnych rešerší,
• komunikácia so súdmi, štátnymi orgánmi, správnymi orgánmi a orgánmi samosprávy,
• správa a vymáhanie pohľadávok,
• práca s judikatúrou.

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

študent právnickej fakulty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• výborné znalosti z občianskeho a obchodného práva,
• záujem o nadobudnutie znalostí a skúseností v oblasti mediálneho práva,
• schopnosť rozhodovať sa a pracovať samostatne,
• rozvinuté komunikačné a vyjednávacie zručnosti ,
• chuť učiť sa a profesionálne sa rozvíjať.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3781911  Megjelentetés dátuma: 23.1.2023  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.