Rozhlas a televízia Slovenska hľadá Vodiča skupiny C

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
940 EUR/mesiacod 940€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás šoférovanie, no máte už dosť fyzicky náročnej a stresujúcej práce? Ste komunikatívna a zodpovedná osoba? Chcete pracovať v príjemnom prostredí a pokojnejšej atmosfére? Do nášho tímu autodopravy RTVS hľadáme skúseného vodiča.
NÁPLŇ PRÁCE:
• Vedie motorové vozidlá skupiny C (osvedčenie skupiny E výhodou), pristavuje prenosovú techniku
• Zabezpečuje ošetrovanie vozidiel, stará sa o čistotu karosérie a interiéru vozidiel
• Vykonáva kontrolu technického stavu
• Zúčastňuje sa pri nakladaní / vykladaní podľa potrieb RTVS výroby a vysielania
• Spracováva záznamy o prevádzke vozidla
• Nerovnomerne rozvrhnutá pracovná doba podľa potrieb RTVS výroby a vysielania

• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Vodičské oprávnenie: skupina C – podmienkou (osvedčenie skupiny E výhodou)

Odborné znalosti:
- platné psychotesty
- platné preskúšanie v autoškole ako vodič z povolania pre osvedčenie skupiny C (skupiny E výhodou)

Osobnostné predpoklady:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- trpezlivosť
- slušná komunikácia a príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť
- ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky (nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas) podľa potrieb výroby a vysielania RTVS

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3633569  Megjelentetés dátuma: 20.7.2022  Alapbér (bruttó): 940 EUR/mesiac