Referent výberu úhrad

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac800€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do rozširujúceho sa tímu na Odbore výberu úhrad nové posily, ktorých zodpovednosťou v rámci vymáhania pohľadávok bude:

• triediť a evidovať prihlášky, zmeny a odhlášky platiteľov koncesionárskych poplatkov
• skenovať formuláre, listy, sprievodné dokumenty a následne verifikovať výstupné údaje zo skenovacieho systému
• prijímať a evidovať listové zásielky, telefonické hovory a elektronickú poštu
• poskytovať odborné informácie ohľadne výberu úhrad za služby verejnosti
• riešiť sťažnosti a reklamácie platiteľov – písomná a telefonická komunikácia s platiteľmi úhrady za služby verejnosti
• posudzovať oprávnenosť žiadostí o vrátenie úhrad a riešiť vrátenie v oprávnených prípadoch
• spolupráca s ostatnými kolegami v odbore výberu úhrad
• plniť pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného pracovníka
• práca s interným informačným systémom
• dodržiavať zákon o ochrane osobných údajov, neposkytovať informácie o platiteľoch ďalším osobám

• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredoškolské vzdelanie s maturitou
• schopnosť pracovať so skenovacím zariadením,
dobré komunikačné zručnosti
• predchádzajúce skúsenosti v administratíve veľkou výhodou
• schopnosť pracovať s PC
• Anglický jazyk – mierne pokročilý
• MS Windows – pokročilý
• pozícia je vhodná pre absolventa

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3618096  Megjelentetés dátuma: 1.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiac800€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka