Majster zvuku

Miesto práce
Mýtna, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
800 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka. Druh pracovného pomeru: TPP / zástup za dlhodobú PN

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax so štúdiovým spracovaním zvuku? Na nahrávanie a vysielanie tvorby v Slovenskom rozhlase hľadáme novú posilu do tímu.
NÁPLŇ PRÁCE:
• vykonávanie odbornej práce pri výrobe a vysielaní spravodajských a publicistických programov Slovenského rozhlasu a oddelenia RSI
• realizovanie náročných zvukovo-technické úlohy pri výrobe programu v šiestich jazykových mutáciách.
• zodpovednosť za zvukovú kvalitu jednotlivých príspevkov ako aj celých relácií
• kvalitná a bezporuchová príprava všetkých relácií.
• spolupráca s technickými odd. zahraničných broadcasterov,
• realizácia digitálneho spracovanie a prenos programov RSI cez satelit
• sledovanie stavu a kvality technických zariadení na pracovisku
• dodržiavanie prevádzkových pravidiel pri práci s digitálnym systémom
• zaškoľovanie zvukárov

Druh pracovného pomeru: TPP / zástup za dlhodobú PN

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby, cvičenia jógy, Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj životopis s fotografiou na [email protected]

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské s maturitou plus prax v odbore

• prax so štúdiovým spracovaním zvuku – výber priestorov, mikrofónov, spôsobu nahrávania,
• nahrávanie textov - výhodou
• skúsenosť s výberom a v prípadným nahrávaním zvukových efektov, ich použitím, výber zvukových procesorov, mixáž
• ovládanie slovenského jazyka, technická angličtina výhodou

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3385433  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka. Druh pracovného pomeru: TPP / zástup za dlhodobú PN