Účtovník

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Odbore financií a účtovníctva hľadáme novú posilu, ktorej zodpovednosťou bude:

• účtovanie dodávateľských faktúr
• likvidácia materiálových faktúr a odsúhlasovanie skladov
• účtovanie drobných nákupov v hotovosti
• účtovanie interných dokladov
• účtovanie a rekapitulácia sociálneho fondu
• účtovanie tvorby a čerpania rezerv
• sledovanie sald vybraných pohľadávkových a záväzkových účtov

• Príjemné pracovné prostredie
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Istota a stabilita
• Zľavy u vybraných partnerov
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Počet rokov praxe

5

Odborné znalosti:
• minimálne 5 rokov relevantných pracovných skúseností s účtovníctvom
• znalosť zákona o účtovníctve a postupov účtovania pre neziskové účtovné jednotky resp. podnikateľov účtujúcich v sústave podvojného účtovníctva
• znalosť informačného systému Helios Green – výhodou

Osobnostné predpoklady:
• orientácia na detail, presnosť a precíznosť
• samostatnosť, spoľahlivosť
• analytické myslenie
• schopnosť zvládnuť rutinné činnosti

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3236579  Megjelentetés dátuma: 29.12.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac