1st line support (audio/video systémy)

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Chceš pracovať v médiách?
• Si pripravený veľa sa učiť každý deň?
• Sú pre teba IT technológie v telke výzvou?
Ak si nadšenec audio/video techniky a IT systémy ti nie sú cudzie, máš možnosť získať novú vášeň.

Dávame ti priestor:
• popri mravenčej práci spolupracovať na veľkých zaujímavých projektoch
• veľkej sebarealizácie a iniciatívy, keďže ide o prácu na rozvojovom oddelení
• pracovať s neštandardnou hi-end technikou z oblasti audia/videa a novinkami z oblasti IT
• pracovať s hi-end softvérom a databázovými systémami, diskovými poľami, páskovými knižnicami, filmovými skenermi, atď.

Svoj životopis nám pošli, ak zvládneš:
• prácu na 8-hodinové smeny
• hotline support pre našich kolegov so slušným vystupovaním (telefonicky/osobne)
• zákutia formátov, či kodekov a nebojíš sa televíznych pracovných postupov

• Jazykové a odborné vzdelávanie
• Istota a stabilita zamestnávateľa
• Zaujímavé pracovné prostredie u technologického lídra
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Inzerát je platný počas celého zverejnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredná škola s technickým zameraním ukončená maturitou, vysoká škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti:
• nutnosť ovládať Windows 7/8
• server 2008/2012 - inštalácia, správa a nastavenie, základy sieťovania
• skriptovanie pod Windows (výhodou)
• znalosť štandardného hardvéru
• schopnosť zložiť PC, v prípade nefunkčnosti identifikovať problém, vymeniť potrebné diely
• základy databáz vítané

Osobnostné predpoklady:
• schopnosť analyzovať a riešiť užívateľské problémy cez telefón a osobne
• veľká miera osobnej zodpovednosti
• komunikatívnosť a slušné vystupovanie
• záujem o televízne technológie, snaha učiť sa každý deň

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis