Elektrikári

Royce Agency s. r. o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého partnera hľadáme šikovných elektrikárov, so skúsenosťami so zapájaním rozvodových skríň.
Dlhodobá práca.
Pracuje sa pondelok-sobota (54hodín/týždeň).
Momentálne sa pracuje na projekte 15km tunelu, kde sa zapájajú rozvodové skrine, zapája sa osvetlenie a podobne.
Ubytovanie zabezpečené a hradené.
Podmienkou je aktívna živnosť a prax v danom odbore.
Ponúkaný plat: 25€/hodina/netto
Fakturácia každé 2 týždne s následnou 2 týždňovou splatnosťou.
Možnosť záloh.
Nástup možný ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0948 940 406/0948 364 120

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Firma zaoberajúca sa elektroinštalačnými prácami v Nemecku a Švajčiarsku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Royce Agency s.r.o. je slovenská spoločnosť, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce, personálneho leasingu a kompletného zamestnaneckého servisu, ktorý odľahčuje materské firmy od ekonomickej, administratívnej a personálnej záťaže.
Naše pracovné ponuky, sa snažíme zameriavať prevažne na Nemecký trh.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3515064  Megjelentetés dátuma: 12.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5400