Prípravár a Rozpočtár TZB

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
1.1.2021
1 300 EUR/mesiacbrutto+odmeny , záleží na kvalifikácií a skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme dynamického, komunikatívneho kolegu s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Očakávame reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť, vysoké nasadenie, orientácia na výsledok.
- Rozpočtovanie stavieb v oblasti TZB - ZTI
- Príprava CP pre Obchodné oddelenie
- Príprava podkladov pre zákazky, Harmonogram prác, Preberacie & odovzdávacie protokoly

- Práca v stabilnej spoločnosti,
- kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie,
- práca so skúsenými odborníkmi,
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív,
- kompletné zaškolenie do produktového portfólia,
- firemný telefón.
- stravné lístky.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- STAVEBNÝ ODBOR

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

1

- Analytické myslenie,
- schopnosť samostatne sa rozhodovať,
- výborné vyjednávacie a prezentačné zručnosti,
- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- organizačné schopnosti

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3999255  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac