Hľadáme barmana/barmanku do Roxoru

Roxor, s. r. o.

Miesto práce
Šancová 19, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2023 alebo podľa dohody
1 500 - 1 600 EUR/mesiac+ motivačné hodnotenie + tringelty + jedlo a pitie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do teamu na pozíciu "barman". Radi by sme našli dobrého pracanta s pozitívnou energiou, ktorý by výborne zapadol do nášho kolektívu.

Náplň práce obnáša hlavne:

Príprava nápojov
Spoluvymýšľanie receptov
Udržovanie čistoty za barom
Komunikácia so zákazníkmi
Obsluha zákazníkov
Príležitostné cateringy

- Dobrá starostlivosť o zdravie zamestnancov(vitamíny, jedenie za stolmi a nie po stojačky, primerané množstvo práce)
- práca vo výbornom, mladom a vtipnom kolektíve
- možnosť spolupodielať sa na receptoch a procesoch
- jedlo a nealko pitie počas smeny zdarma
- pravidelné teambuildingy a večerné pivá s kolegami
- výborné tringelty
- mesačný budget na objednávky jedál z inej reštiky
- odmeny za kvalitne odvedenú prácu
- bonusy za prácu cez víkendy a štátne sviatky
- preplatená dovolenka každý mesiac k výplate
- Multisport karta 50% hradená zamestnávateľom(navštevovanie cca 130 športových zariadení úplne zadarmo)
- finančná podpora kurzov a školení(kuchárske, jazykové, odborné)

Máme krásne priestory s perfektnými podmienkami na profesionálnu prácu. Široký a dlhý bar, 4 rotujúce pípy, čerstvo upraženú specialty coffee na mlynčeku, a otvorené možnosti nových drinkov.

Garantujeme zaslúžené ohodnotenie, pozitívny a ľudský prístup šéfka k tvojej práci. Kvalitné pracovné prostredie, dostatok jedla a pitia je pre nás samozrejmosťou.

Čaká ťa práca v intenzívne priateľskom a humorne založenom kolektíve mladých ľudí, ktorí sa snažia prispieť k rozvoju poctivého a kvalitného bratislavského gastra.

Budeme sa tešiť na vaše životopisy

Jedlu zdar!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- baví ťa práca v gastre(komunikácia so zákazníkmi, kolegami)
- chceš ponúkať zákazníkom kvalitné jedlo a pitie za ktoré sa nemusíš hanbiť (Craft beer, prémiové burgre, výberová káva, atď.)
- pracoval na podobnej pozícii a vieš ako to tam chodí
- nebojíš sa nových vecí
- chodíš do práce na čas
- zvládneš zdravú dávku stresu
- si nefajčiar
- máš dobrú náladu a si duchom mladý
- vieš tvrdo zamakať

Sme zabehnutý, duchom mladý tím posadnutý jedlom a našim cielom je pozdvihnúť bratislavskú gastro-scénu. Sme pozitívne naladení, tvrdo pracujúci s dobrým tímovým duchom.
ID: 3928080  Megjelentetés dátuma: 11.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac