Realitný maklér

Rovex Reality s.r.o.

Jesenského 230/7, okres Malacky, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností spojených so sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností.

Hľadáme nových spolupracovníkov, najlepšie so skúsenosťami so sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností. Uchádzačom ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie, právne zastrešenie, školenia, komplexnú inzerciu na inzertných webových portáloch, monitorovanie inzercie atď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Spoločnosť ROVEX reality je realitná kancelária s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v realitnom obchode, ktorá poskytuje svojím klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu pomocou vlastného právneho oddelenia. Venujeme sa aj výkupu nehnuteľností a našim maklérom ponúkame výhodnú spoluprácu aj v tejto oblasti. Orientujeme sa prevažne na oblasť Západného a Stredného Slovenska, ale chceme našu pôsobnosť neustále zväčšovať, a preto hľadáme spolupracovníkov, s ktorými budeme ďalej rásť.
ID: 2546670  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadštandardné ohodnotenie