CNC Frézár - Obrábač kovov

ROTOX s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 919/4, Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
1.100 € nástupný plat, po skúšobnej dobe ďalšie navýšenie + príplatky, stravné lístky 4,20 € /deň, vernostný bonus 13. plat. , v prípade už skúseného pracovníka bude finančné ohodnotenie výššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie väčších i menších dielov, súčiastok z dodaného materiálu na základe výkresovej dokumentácie v kusovej / zákazkovej výrobe.
Opracovanie obrobkov na mieru s presnosťou uvedenou na výkrese.
Výber a nastavenie náradia.
Príprava, zoradenie a výmena nástrojov.
Úprava korekcie nástroja v priebehu výroby.
Priebežné meranie a kontrola výrobkov podľa predpísaných tolerancií uvedených vo výkresoch.
Práca na frézovacom stroji
Práca s meracími jednotkami.

Práca v jednozmennej prevádzke.
Poplatky za nadčas nad rámec zákona.
Stravovanie s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona.
Odborné zaškolenia a možnosť profesijného rastu.
Práca v mladom kolektíve.
Stabilné a perspektívne pracovné miesto s možnosťou ďalšieho rastu.

Hľadáme pracovníka do kmeňového stavu na riadnu pracovnú zmluvu. V prípade , ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis na adresu:
e-mail: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaný budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť problematiky obrábania kovov
- schopnosť samostatne pracovať
- presnosť a spoľahlivosť
- práca na frézovacom stroji
- ochota vzdelávať sa

Spoločnosť sa zaoberá výrobou strojných zariadení , nástrojov a komponentov pre výrobcov PVC a ALU okien.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke www.rotox.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3187328  Megjelentetés dátuma: 5.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.100 € nástupný plat, po skúšobnej dobe ďalšie navýšenie + príplatky, stravné lístky 4,20 € /deň, vernostný bonus 13. plat. , v prípade už skúseného pracovníka bude finančné ohodnotenie výššie