Logo ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.

Servisný technik

ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka odmien mesačne + 13.plat, u uchádzača s §22-24, základný plat dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a servis zdvíhacích pracovných plošín, prívesných a auto plošín
Zabezpečovanie pravidelných servisných prehliadok pracovných plošín
Diagnostika a záručný servis
Vyhotovovanie vyúčtovania a servisných správ
Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
Preprava pracovných plošín

Každodenné nové výzvy
Skvelý pracovný tím ľudí
Teambuildingy, firemné benefity
Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti
Pravidelné odborné školenia
Po tvojom úplnom zaučení ti pridelíme servisné vozidlo s kompletnou výbavou, mobilný telefón, PC

Ak si sa v tejto práci našiel, pošli nám svoj životopis s fotografiou.
Pracovný pohovor sa uskutoční v Nitre.
Hľadáme nového kolegu z okresu Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Hlohovec a blízkeho okolia.
Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním tvojho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o., dávaš súhlas k spracovaniu a uchovaniu tvojich osobných údajov podľa zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.5.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujmeš nás ak: máš vzdelanie zamerané na elektrotechniku alebo hydromechaniku.
Odbornú spôsobilosť podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 - elektrotechnik alebo § 22 -samostatný elektrotechnik. Bude tvojou veľkou výhodou prax ako servisný technik priemyselných strojov a dopravných zariadení .
Odmeníme tvoju ochotu a flexibilitu cestovať na vnútroštátne nasadenia a cesty. Posunieme ťa na zahraničné školenia od našich partnerov.
Podporíme tvoje komunikačné a organizačné schopnosti, privíta ťa skvelý tím ľudí.
Ak si zodpovedný a samostatný, neváhaj nás kontaktovať!

Sme mladý, dynamický tím, ktorý každodennú výzvu berie hrou. Naša pomoc klientom je samozrejmosťou. Pomáhame našim kolegom byť kompetentnejší v pracovnej i osobnej oblasti. U nás je každý deň iný, monotónnosť sa u nás nenosí, to je hnacia energia pre úsmev na tvári.

Zaoberáme sa predajom a servisom moderných pracovných plošín od roku 1976. Svojimi obratmi a počtami predaných kusov ovplyvňujeme rozhodujúcim spôsobom slovenský i európsky trh v oblasti pracovných plošín. S úspechom sa tak podieľame na celkovej modernizácii a skvalitnení služieb v tomto odvetví. Snažíme sa s mladým kolektívom dosiahnuť méty a preto je heslom našej spoločnosti: "Premýšľame vo výškach s nohami na zemi."
Chceš byť, patriť do nášho tímu? Tak sa prihlás!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 835843  Megjelentetés dátuma: 23.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac