Asistentka obchodu a logistiky

ROPA Group s.r.o.

Miesto práce
Apollo Business Center II, Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
15.5.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

- Administratívna podpora obchodných činností

- Zodpovednosť za vystavenie, kontrolu a evidenciu účtovných dokladov

- Komunikácia s prepravcami, špedičnými spoločnosťami v slovenskom a anglickom jazyku

- Komunikácia s odberateľsko-dodávateľskými partnermi v slovenskom a anglickom jazyku

- Telefonická a mailová podpora obchodného teamu spoločnosti

- Príprava pravidelných štatistík a prehľadov

Čo ponúkame:

- Úvodné dôkladné zaškolenie od skúsených kolegov

- Príjemná atmosféra a prostredie, firemné akcie

- Stabilná pracovná pozícia s flexibilným časovým fondom

- Možnosti kurzov cudzích jazykov počas pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:

- Je pre teba príjemná denná aktívna komunikácia (mailom a telefonicky) v slovenskom a anglickom jazyku

- Vieš pracovať s Microsoft Excel

- Si komunikatívny, pozitívny, zodpovedný, systematický, organizovaný, so zmyslom pre detail

- Hľadáš prácu v mladej, dynamickej, expandujúcej firme a skvelých kolegov

- Skúsenosti z logistického alebo obchodného prostredia sú výhodou

V ROPA Group sa špecializujeme na znižovanie emisií a efektívne nakladanie s druhotnými surovinami. Naša spoločnosť je zameraná na medzinárodný obchod s chemickými komoditami a druhotnými surovinami, čo výrazne prispieva k redukcii negatívnych dopadov priemyselnej výroby na životné prostredie a klímu.
V rámci ekologizácie využívame synergie aj s našou inžinierskou spoločnosťou ENVIROPA, dodávajúcou efektívne technické riešenia ekologizácie výroby pre významné priemyselné podniky doma aj v zahraničí. Sídlime v Bratislave a ďalšie pobočky máme v Čechách, Nemecku a v Rumunsku.
U nás sa na férovosť a rodinnú atmosféru nehráme, ale naozaj tým žijeme. Dôkazom sú usmiate tváre kolegov na pracovisku, teambuildingy, na ktorých sa vytvárajú spomienky na celý život ako aj samotné pracovné nasadenie a chuť pracovať.
Hľadáme k sebe rovnako pozitívne naladených ľudí s potenciálom a nadšením pre nové znalosti, seba-rozvoj a s chuťou pozitívne vplývať na zdravie a budúcnosť životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3320264  Megjelentetés dátuma: 26.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac