Servisný technik čerpacích staníc PHM - elektro

ROPA, EKOLÓGIA s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacplus osobné ohodnotenie za aktuálny mesiac podľa výkonu, plus diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis čerpacích staníc, inštalácia nových ako aj servis už existujúcich. Táto pozícia je vhodná pre dobrého elektrikára s technickým myslením schopného samostatne zvládať úlohy. Uchádzač môže byť z Košického alebo Prešovského kraja alebo najlepšie z blízkeho okolia Košíc. Servis sa vykonáva po celej SR.

- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
- Pružná pracovná doba
- Zázemie v stabilnej spoločnosti
- Možnosť odborne sa vzdelávať

Informácie o výberovom konaní

Krátky životopis posielajte na email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta , ktorý už v minulosti preukázal dobré výsledky ,vie prekonávať prekážky,má chuť tvrdo a cieľavedome pracovať,podieľať sa na rozvoji firmy a udržiavať dobré vzťahy .
Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky.Odmenou Vám bude možnosť ďaľšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďaľšieho rozvoja Vašich zručností. Vyžadujeme platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika min §23 s praxou.
Znalosť maďarského jazyka výhodou.
Bezúhonnosť
-preukázateľná prax z minulosti
-ochota tvrdo pracovať a učiť sa nové veci
-vytrvalosť,sebadisciplína a schopnosť prekonávať bariéry
-ochota byť niekoľko dni v týždni v teréne mimo bydliska

Spoločnosť ROPA, EKOLÓGIA, s.r.o. bola založená v roku 2002. Sme teda na trhu už vyše 20 rokov. Hlavnou činnosťou spoločnosti sú najmä služby : Servis a predaj technológie pre čerpacie stanice PHM súkromné alebo firemné. Ďalšie produkty, služby a najnovšie informácie sú na webstránke www.ropaeko.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3140644  Megjelentetés dátuma: 23.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac