Vedúci dopravy a skladu, vodič

Roner s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody
Od 1 200 EUR/mesiacvýška platu je zohľadnená podľa skúseností a znalostí diéty, 13 plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

(sídlo spoločnosti a prevádzky sa nachádza v Bratislave, Ružinov)
* Fyzický príjem tovaru do skladu, kontrola množstva a neporušenosti obalov
* Nachystanie tovaru podľa predložených dokladov, plánovanie expedície tovaru jeho samotná expedícia
* Rozvoz tovaru zákazníkom podľa stanoveného plánu
* Nakládka a vykládka tovaru u zákazníka alebo dodávateľa
* Jazda na firemných vozidlách do 3,5 t
* Nutnosť znalosti šoférovania dodávky
* Preberanie a potvrdzovanie prepravných dokladov
* Uskladňovanie tovaru na príslušné skladovacie miesta
* Práca s bremenami (kartóny, palety...)
* Pravidelná mesačná kontrola stavu zásob (inventúra)
* Posielanie hlásení
* Starostlivosť o vozový park spoločnosti (prezutie, sledovanie stavu pneu, sledovanie STK a EK kontoly, atď.)
* Starostlivosť o nehnuteľnosť (kosenie trávnika, cca 50m2)

* stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
* príspevok na stravovanie, diéty
* práca v jednosmennej prevádzke
* individuálny prístup

UPOZORNENIE: prosíme personálne agentúry, aby nás nekontaktovali
Vaše CV prosím zasielať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosť angličtiny / nemčiny vítaná
vítaný ADR preukaz

Spoločnosť Roner s.r.o. je slovenská distribučná spoločnosť, ktorej predmetom činnosti je predaj laboratórnych diagnostík, zdravotníckych a laboratórnych potrieb, laboratórnych prístrojov, špeciálnej laboratórnej techniky a ďalšieho vybavenia pre štátne i súkromné zdravotnícke ústavy, nemocnice, laboratóriá, kliniky, veterinárne zariadenia a špecializované výskumné pracoviská.
Spoločnosť zabezpečuje distribúciu diagnostík od renomovaných svetových výrobcov
Spoločnosť používa systém manažérstva podľa normy STN EN ISO 9001:2015/ISO 9001:2016.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3573367  Megjelentetés dátuma: 22.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac