Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Pomocná sila v kuchyni Trnava od 800,- v čistom

Rondo - "K" s.r.o.

Miesto práce
Zeleneč
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava minutiek, príprava príloh ,šalátov resp. obsluha myčiek riadu / cca 15 zmien mesačne /.

Mzda vždy v dohodnutý termín a výške. Zabezpečené stravovanie. Plus odmeny z výnosu kuchyne. / bežná mzda s odmenami v rozsahu 4,- až 6,- € v čistom na hodinu pri práci s registračnou pokladňou /

Naším cieľom je vybudovanie stabilného kolektívu a príjemného pracovného prostredia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Sme spoločnosťou s nepretržitou históriou od roku 1995 s certifikátmi solventnosti spoločnosti.
ID: 3417538  Megjelentetés dátuma: 27.5.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac