Grafický dizajnér

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme grafického dizajnéra do tímu marketingového oddelenia. Budeme od Vás požadovať:
• kreatívne spracovanie reklamných materiálov v rámci korporátnej identity (od katalógov, inzercií, až po grafické návrhy obalových materiálov)
• príprava vizuálnych a audiovizuálnych materiálov pre online (sociálne siete, web, eshop)
• správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
• správa webstránky a eshopu (príprava materiálov)

Najväčšou časťou práce počas roka je príprava katalógov, príprava grafických podkladov pre obaly a správa sociálnych sietí. Väčšina vizuálov sa spracováva v duchu nášho dizajn manuálu, ktorý je potrebné dodržiavať.

1.Možnosť práce z domu podľa aktuálnej potreby a aktuálnej povahy práce
2.Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
3.Návratné bezúročné pôžičky
4.Príspevok na kultúrne a športové podujatia
5.Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
6.Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
7.Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
8.Nadštandardná zdravotná starostlivosť
9.Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
10.Sociálny a rozvojový program spoločnosti
11.Pomoc a podpora v procese adaptácie
12. Flexibilná pracovná doba
13. Účasť na veľtrhoch a výstavách v rámci Európskej únie

Informácie o výberovom konaní

1. skúsenosti s Facebook Business manager - výhodou
2. schopnosť porozumieť požiadavkám na výrobu, ako napr. tlačové parametre, flexibilita v rámci procesov - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

●aspoň 2 roky praxe na pozícii grafický dizajnér, resp. praktické skúsenosti počas štúdia
1.orientácia na zákazníka
2.inovácia a postoj k zmenám,
3.samostatnosť a spoľahlivosť
4.komunikačné schopnosti
5.osobný rozvoj
6.pracovná morálka
7.koncepčné myslenie a plánovanie

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3643187  Megjelentetés dátuma: 20.5.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac