Procesný inžinier

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.zabezpečovanie nového nábehu zariadení až do odovzdania užívateľovi
2.optimalizácia produktivity a efektivity výrobných zariadení s ohľadom na dennú / mesačnú produkciu a výkon
3.optimalizácia procesov súvisiacich s údržbou výrobných zariadení, resp. zavádzanie systémov riadenia údržby výrobných zariadení
4.zabezpečovanie technologickej funkčnosti zariadení
5.optimalizácia efektivity výrobných zariadení s ohľadom na kvalitu
6.sledovanie, vyhodnocovanie a návrhy nápravných opatrení súvisiacich s produktivitou, efektivitou výroby, údržbou, kvalitou
7.optimalizácia úzkych miest s ohľadom na výrobný proces
8.zavádzanie novej výroby, resp. inštalácia strojných zariadení na úrovni projektového manažmentu
9.navrhovanie nápravných opatrení na dosahovanie KPI

1.Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
2.Návratné bezúročné pôžičky
3.Príspevok na kultúrne a športové podujatia
4.Príspevok na zdravotnícke pomôcky
5.Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
6.Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
7.Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
8.Nadštandardná zdravotná starostlivosť
9.Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
10.Sociálny a rozvojový program spoločnosti
11.Pomoc a podpora v procese adaptácie

Uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá prosíme o zaslanie štruktúrovaného profesijného životopisu a súhlasu na spracovanie osobných údajov na adresu:
RONA, a.s., odbor RĽZ, Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

1.technické a logické myslenie
2.inovácia a postoj k zmenám,
3.samostatnosť a spoľahlivosť
4.komunikačné schopnosti
5.osobný rozvoj
6.pracovná morálka
7.koncepčné myslenie

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3621938  Megjelentetés dátuma: 13.10.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac