Kuriér/ka pre okres Senec a Dunajská Streda

Roman Olša

Miesto práce
Na Pántoch, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
900-1100€ fix/ mesiac. Záleží na druhu pracovného pomeru ( TPP, ŽIVNOSŤ ) + odmeny 0-200€ podľa merateľného výkonu. Študent, brigádnik, dopravca s vlastným autom 1-2€ za doručenú adresu. Možnosť týždenného vyplácania .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KURIÉR PRE DANÚ ČASŤ SENECKÉHO OKRESU
KURIÉR PRE DANÚ ČASŤ DUNAJSKOSTREDSKÉHO OKRESU

- Komunikácia so zákazníkmi a dispečerom
- Doručovanie a vyzdvihovanie balíkových zásielok
- Vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkám
- Prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky
- Práca so skenerom a navigáciou android a iOS
- rozvoz s vlastným osobným vozidlom ( brigáda )
- rozvoz s vlastným vozidlom Pick up alebo dodávka ( spolupráca s dopravcom )

- Mobilný telefón s volaniami aj na súkromné účely.
- Možnosť zapožičať si dodávkové vozidlo po pracovnej dobe alebo v dňoch pracovného voľna
- Firemné oblečenie
- Na živnosť platené dni voľna
- Dobré mzdové ohodnotenie
- Stabilná práca v mladom dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Poprosím zasielať štrukturovaný životopis.
Kontaktovat budeme vybraných uchádzačov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý orientačný zmysel
- Odolnosť voči stresu
- Trestná bezúhonnosť podmienkou
- Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii vítané, ale nie podmienkou
- maďarsky jazyk výhodou v DS okrese
- znalosť regiónu výhodou
- prax vo vedení dodávky výhodou

Firma pôsobí v oblasti dopravy 20 rokov . Dopravné služby poskytujeme výhradne na západnom Slovensku + Ba a to pre nadnárodné spoločnosti čo zabezpečuje stabilitu, spolupracu na dobu neurčitú a 100% platobnú disciplínu.
Náš vozový park tvoria dodávkové vozidlá do 3,5t

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3444195  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-1100€ fix/ mesiac. Záleží na druhu pracovného pomeru ( TPP, ŽIVNOSŤ ) + odmeny 0-200€ podľa merateľného výkonu. Študent, brigádnik, dopravca s vlastným autom 1-2€ za doručenú adresu. Možnosť týždenného vyplácania .