Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Automechanik

Roman Ďuračka - Autocentrum

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 749,87 - 2 035,03 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od zručností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zručného mechanika na osobné aj úžitkové vozidlá.
- diagnostika závady vozidla
- vykonávanie opráv a údržby
- opravy motorov, prevodoviek, náprav...
- pneuservis

- práca v stabilnej spoločnosti,
- istota pravidelného príjmu v dohodnutom termíne,

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu a my vás už budeme kontaktovať obratom mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik opravár cestných motorových vozidiel

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť, samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Spoločnosť Roman Ďuračka - Autocentrum poskytuje služby v oblasti opráv všetkých značiek osobných, úžitkových vozidiel do 3,5 t.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4060923  Megjelentetés dátuma: 11.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 749,87 EUR/mesiac