Obchodný zástupca

ROKO group, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700,-/mesiac, plus mesacne provizie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete. Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií. Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov. Predaj farieb do priemyslu.

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- profesný rast a zamestnanecké benefity
- po zaškolení pridelený služobný mobil, notebook, automobil
- základný plat + variabilná zložka platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ROKO group, s.r.o. výrobca stavebných a náterových hmôt. www.rokospol.cz
Spoločnosť ROKO vznikla v roku 1992 v Českej Republike. Dcérska spoločnosť Rokogroup pôsobí na slovenskom trhu asi 16 rokov a veľmi úspešne.
Naša spoločnosť k dnešnému dňu vyrába sortiment 350 druhov výrobkov, ako pre priemysel tak pre stavebníctvo. Každý z týchto výrobkov vznikol v laboratóriách spoločnosti ROKO a je taktiež certifikovaný. Spoločnosť ROKO je riadená systémom kvality ISO 9001.
Obsahom našich služieb nie sú len výrobky spoločnosti ROKO, ale tiež poradenská činnosť a priamo navrhované náterové systémy k povrchovým úpravám k najrôznejších materiálov. Každý z našich obchodných partnerov sa na nás môže kedykoľvek obrátiť s žiadosťou o radu a bude mu vždy veľmi rýchlo a veľmi odborne poradené.
Spoločnosť ROKO sa pýši titulom Výrobca roku 2006 a niektoré výrobky titulom výrobok roku 2007, 2010, 2011.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3291890  Megjelentetés dátuma: 21.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,-/mesiac, plus mesacne provizie