Majster výroby

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 59, 942 01 Šurany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a riadenie výrobného procesu pracovných liniek
Riadenie a zadávanie práce výrobným operátorom
Kontrola dodržiavania dohodnutých postupov operátorov
Kontrola plnenia výkonových noriem a zadávanie návrhov na riešenie problémov s plnením výkonových noriem
Kontrola činnosti pracovníkov podľa platných pracovných postupov, dodržiavanie technologickej disciplíny
Sledovanie dodávok, kvality produkcie, registrovanie vyrobeného množstva
Postupovať vo všetkých činnostiach výrobného procesu podľa platných pracovných postupov
Zodpovedá za dodržiavanie BOZP, PO a poriadku na pracovisku
Zodpovedá za správne vykonávanie výrobných operácií, ich evidenciu, správnu identifikáciu a spätnú identifikáciu

- práca na hlavný pracovný pomer, 3 zmenná prevádzka
- vianočný príspevok, vianočný balík, mikulášsky balík
- nápoje, káva na pracovisku dotovaná zamestnávateľom
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Roffelsen Plastics Slovakia, Šurany
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kľúčové podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredné odborné strojárske alebo elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosť v oblasti ISO 9001,Lean, 5S
normovanie a plánovanie
efektívna práca a zručnosť riešiť problémy
vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
strategické, racionálne myslenie
organizačné schopnosti
schopnosť kontrolovať
odolnosť voči stresu a asertivita
zodpovednosť a disciplinovanosť
obsluha VZV nutná, platný preukaz obsluhy VZV

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3643321  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac