Skladník - Operátor VZV

Roen Est, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
650,00€ + výkonnostná prémia + dochádzkový bonus + náborový príspevok + príplatky v zmysle Zákonníka prace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v internom sklade
- manipulácia ručne vedeným el. vozíkom a paletovým vozíkom
- interný príjem a výdaj materiálov
- medzioperačná preprava materiálov podľa pokynov riadiacich pracovníkov
- zásobovanie jednotlivých pracovísk (odvoz, dovoz) podľa príslušných inštrukcií

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer
- práca len na 1 zmenu

Ak Vás daná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

potrebný platný preukaz obsluhy el.motorových vozíkov skupiny D

Roen Est, s.r.o. je stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1977604  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650,00€ + výkonnostná prémia + dochádzkový bonus + náborový príspevok + príplatky v zmysle Zákonníka prace