Asistent audítora

Rödl & Partner

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rödl & Partner je ako integrovaná poradenská a audítorská spoločnosť zastúpená prostredníctvom 108 vlastných pobočiek v 50 krajinách. Naši klienti dôverujú 4.500 kolegyniam a kolegom v obchodných oblastiach právneho poradenstva, daňového poradenstva, daňových priznaní a outsourcingu obchodných operácií, podnikateľského poradenstva a poradenstva v oblasti IT ako aj auditu.

Pre posilnenie oddelenia auditu v našej kancelárii v Bratislave hľadáme kandidáta na pozíciu

Asistent audítora (ž/m)

Pozícia vhodná pre:
- absolventa
- kandidáta s praxou z oblasti auditu alebo účtovníctva (1 až 5 rokov praxe)

Úlohy kandidáta:
- audit účtovných závierok spoločností pod vedením audítora

Profil kandidáta:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
- prax v odbore výhodou
- znalosti v oblasti účtovníctva a auditu
- aktívna znalosť anglického jazyka (aktívna znalosť aj nemeckého jazyka je výhodou)
- práca s PC – Excel a Word
- logické a analytické myslenie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť
- záujem o nové poznatky, schopnosť ďalej sa odborne rozvíjať
- vysoké pracovné nasadenie

Vaša perspektíva:
- základná zložka mzdy (brutto) od 900 € /mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta
- pracovný pomer na plný úväzok
- moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy (samostatné kancelárie, nie open space)
- pôsobenie v tíme pod vedením kolegov s dlhoročnými skúsenosťami
- polupráca s inými oddeleniami (dane, právo, účtovníctvo)
- sebarealizácia
- možnosť vzdelávania a ďalšieho rozvoja

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- absolvent vysokej školy ekonomického zamerania
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (znalosť obidvoch jazykov je výhodou)
- chopnosť tímovej práce, komunikatívnosť

Rödl & Partner je ako integrovaná poradenská a audítorská spoločnosť zastúpená prostredníctvom 110 vlastných pobočiek v 50 krajinách. Naši klienti dôverujú 5 800 kolegyniam a kolegom v oblastiach auditu, právneho poradenstva, daňového poradenstva, outsourcingu obchodných operácií a podnikateľského poradenstva.

Na Slovensku je spoločnosť Rödl & Partner zastúpená od roku 1993. V súčasnosti v nej pôsobí viac ako 60 vysoko kvalifikovaných konzultantov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3419878  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 EUR/mesiac