Junior účtovník (ž/m)

Rödl & Partner Outsourcing s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rödl & Partner je ako integrovaná poradenská a audítorská spoločnosť zastúpená prostredníctvom 111 vlastných pobočiek v 51 krajinách. Naši klienti dôverujú 4.700 kolegyniam a kolegom v obchodných oblastiach právneho poradenstva, daňového poradenstva, daňových priznaní a outsourcingu obchodných operácií, podnikateľského poradenstva a poradenstva v oblasti IT ako aj auditu.

Pre posilnenie oddelenia účtovníctva v našej kancelárii v Bratislave hľadáme kandidáta na pozíciu

Vaše úlohy:
- pomocné práce pri vedení účtovníctva (účtovanie pokladne, banky, došlých a vyšlých faktúr)
- kontrola účtovných zostáv, spolupráca pri reportingu
- oboznámenie sa s prípravou daňového priznania k DPH, kontrolného výkazu a súhrnného výkazu
- pomocné práce pri príprave ročnej účtovnej závierky

Profil kandidáta:
- absolvent strednej alebo vysokej školy ekonomického zamerania
- účtovná prax výhodou
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (znalosť jazykov je výhodou)
- práca s PC – Excel a Word
- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť
- záujem o nové poznatky, schopnosť ďalej sa odborne rozvíjať

Vaša perspektíva:
- základná zložka mzdy (brutto) od 900 € /mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta
- pracovný pomer na plný úväzok
- moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy (samostatné kancelárie, nie open space)
- spolupráca s inými oddeleniami (dane, právo, audit)
- vďaka vedeniu účtovníctva pre viaceré účtovné jednotky môžete získať široké znalosti v oblasti účtovania a daní
- možnosť vzdelávania a ďalšieho rozvoja
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, pri životných a pracovných výročiach
- možnosť využívania športových zariadení, teambuildingové aktivity (výlety, lyžovačka ...)

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Rödl & Partner je poradenská spoločnosť činná v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva ako aj outsourcingu v 50 krajinách prostredníctvom 110 vlastných pobočiek. Na Slovensku pôsobí Rödl & Partner už 30 rokov a počas tohto obdobia poskytla pestrú paletu služieb v oblasti auditu, vedenia účtovníctva, daňového a právneho poradenstva. V súčasnosti v nej pôsobí viac ako 60 vysoko kvalifikovaných poradcov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3419819  Megjelentetés dátuma: 24.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 EUR/mesiac