Operátor vo výrobe

Röchling Automotive Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
773 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel metódou lisovania a vstrekovania
• ľahké opracovávanie výrobkov
• manipulácia s dielmi
• balenie výrobkov
• jednoduchá montáž a kompletizovanie výrobkov
• vizuálna kontrola a testovanie výrobkov
• dodržiavanie štandardu 5 S
• dodržiavanie štandardu BOZP
• práca v trojzmennej prevádzke

• Primerané finančné ohodnotenie
• Profesný rast
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Vami zaslané dokumenty eviduje spoločnosť Röchling Automotive Slovakia s.r.o. v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov. Po uvedenej lehote bude Vaša žiadosť a životopis vymazaný z databázy uchádzačov a skartovaný.
Ako uchádzač o zamestnanie zaslaním žiadosti o prijatie do pracovného pomeru a životopisu dávate spoločnosti Roechling Automotive Slovakia s.r.o. súhlas so spracúvaním osobných údajov po dobu 6 mesiacov. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje vymazané a skartované.
Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adrese [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovednosť a flexibilita
• Spoľahlivosť
• Ochota pracovať na tri zmeny

Skupina Röchling formuje priemysel. Celosvetovo. Už viac ako 200 rokov. Každý deň meníme životy ľudí pomocou našich plastov: znižujú hmotnosť automobilov, zvyšujú bezpečnosť balenia liekov a zlepšujú priemyselné aplikácie. Naša pracovná sila približne 11 250 ľudí sa nachádza na miestach, kde sú naši zákazníci – vo viac ako 90 lokalitách v 25 krajinách.
ID: 3869538  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 773 EUR/mesiac