Purchasing – Income Officer

Röchling Automotive Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie nakupovaného tovaru a služieb v požadovanom množstve a čase pre pokrytie požiadaviek výroby a jednotlivých oddelení s prihliadnutím na optimalizáciu skladových zásob
• Komunikácia s dodávateľmi a výrobcami nakupovaného materiálu a služieb
• Spracovanie a vytváranie objednávok na nákup tovaru a služieb v vrátane prepravných dokladov
• Kontrola dodania nakupovaného tovaru a služieb v požadovanom termíne, množstve a dohodnutých dodacích podmienkach
• Riešenie reklamácií s dodávateľmi, ich hodnotenie a vyhodnocovanie na pravidelnej báze
• Hľadanie alternatívnych dodávateľov
• Spracovanie a zadávanie dát do interného systému
• Navrhovanie zlepšovacích procesov a spolupráca s ostatnými oddeleniami, archivácia

• Prácu v modernom pracovnom prostredí
• Primerané finančné ohodnotenie
• Vstupné zaškolenie v zahraničí
• Profesný rast, možnosť zahraničných stáží
• Podporu odborného vzdelávania a osobného rozvoja
• Podporu jazykového vzdelávania
• Zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, veľmi dobré organizačné schopnosti
• Tímový prístup
• Skúsenosti s nákupom vo výrobnej spoločnosti
• Skúsenosti s jednaním s dodávateľmi a dohadovaním zmluvných podmienok - vítané
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni ( slovom aj písmom ) - podmienkou
• Znalosť nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni - vítaná
• Aktívny prístup pri riešení problémov, ochota pracovať nadčas a pozitívne zvládať stres

Skupina Röchling formuje priemysel. Celosvetovo. Už viac ako 200 rokov. Každý deň meníme životy ľudí pomocou našich plastov: znižujú hmotnosť automobilov, zvyšujú bezpečnosť balenia liekov a zlepšujú priemyselné aplikácie. Naša pracovná sila približne 11 250 ľudí sa nachádza na miestach, kde sú naši zákazníci – vo viac ako 90 lokalitách v 25 krajinách.
ID: 3620124  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 EUR