Operátor CNC vertikálneho obrábacieho centra

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany, okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, starostlivosť a vytváranie jednoduchých programov na CNC obrábacom vertikálneho centre.

- stabilné a dlhodobé pracovné miesta,
- prístup k moderným technológiám,
- motivujúce finančné ohodnotenie, odborný rast,

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Do-klady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie odpovedajúceho zamerania
Znalosť CNC systému FANUC
Schopnosť pracovať v tíme,
Samostatnosť
práca pod tlakom,
kreativita,
neustále vzdelávanie,

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2798698  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou