Elektrikár / Elektronik / Mechatronik/Mechanik

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrikárov, elektrotechnikov a mechatronikov na práca v stabilnej nemeckej spoločnosti (nemecká pracovná zmluva). Pred podpisom zmluvy treba absolvovať knowledge and skills test.

Náplňou práce bude:
-montáž rozvodných skríň a zapájanie zariadení podľa plánu elektrických rozvodov (E-Plan)
- vybavenie zariadenia jednotlivými súčiastkami
- kabeláž, popisné štítky
- práca na turnusy (po dohode so zamestnávateľom).

-Ponúkame:
-zaujímavú a rôznorodú technicky a technologicky náročnú prácu na moderných technológiách v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- preplácanie nadčasov
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- pracovné miesto na TPP
- mesačná mzda do výšky 2800€/netto

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Do emailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie, mechatronik, automatizácia, strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2-ročná prax v odbore, ideálne v automatizačnej technike alebo v podobných odboroch

Od uchádzača požadujeme:
-skúsenosti v montáži rozvodných skríň a zapájaní zariadení podľa plánu elektrických rozvodov (montáž, vybavenie zariadenia jednotlivými súčiastkami, kabeláž, popisné štítky)
- technické znalosti v oblasti elektrotechniky, pneumatiky, senzoriky
- spôsobilosť a znalosti dokumentácie v revíznej technike sú vítané
- pracovné skúsenosti predovšetkým v oblasti uvádzania strojov, zariadení a komponentov do prevádzky z hľadiska elektriky
- zodpovedný a samostatný prístup k práci
- veľmi dobré technické myslenie a zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
- ochota cestovať a schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita, pracovné nasadenie a spoľahlivosť
- vodičský preukaz triedy B
- práca v zahraničí ( Nemecko, EÚ)
- nemecký alebo anglický jazyk min. na úrovni B1 - schopnosť komunikovať

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3577922  Megjelentetés dátuma: 25.6.2021  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac