Optometrista na očnej klinike

ROBIN LOOK, spol. s r. o.

Miesto práce
Gagarinova, Bratislava
Termín nástupu
1.10. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacOdmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyšetrenia pacientov - obektívna a subjektívna refrakcia, perimeter, OCT, aplikácia kontaktných šošoviek

Možnosť vzdelávania sa a odborného rastu

Súkromná očná klinika s 20 ročnou tradíciou hľadá do svojho tímu optometristu na plný úväzok s nástupom od 1.10. 2020. Ponúkame Vám zaujímavú prácu a adekvátne finančné ohodnotenie, kvalitné pracovné podmienky a možnosť vzdelávania sa a odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, profesionalita a schopnosť pracovať tímovo

Spoločnosť prevádzkuje od roku 1999 súkromnú očnú kliniku, zameranú na operácie na prednom segmente oka, ktorá je v SR lídrom transplantačného programu v oftalmológii. V portfóliu spoločnosti je aj očná tkanivová banka a dve očné optiky. Partnerským pracoviskom očnej kliniky je CMO - očná klinika v Topoľčanoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3940970  Megjelentetés dátuma: 22.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac