Brigáda – překlady E-shopu do maďarštiny – Robel.sk

ROBEL shoes&accessories

Místo práce
Partizánske
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
5 EUR /hodinu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše rozvíjející se společnost ROBEL.sk hledá studenta/studentku pro překlady E-shopu ze slovenského jazyka do maďarštiny. Na tuto pozici hledáme člověka, kterému nechybí zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti a cit pro psaní.

Náplň práce:
Umísťování informací o produktech na E-shop z SK do HU verze
Překlady celého E-shopu do maďarštiny
Práce s interními systémy E-shopu pro překlady

Požadavky:
Perfektní znalost maďarštiny (slovem i písmem)
Perfektní znalost slovenštiny (slovem i písmem)
Zkušenosti s překlady
Praxe v online byznysu výhodou (reklamní agentura, e-shop apod..)
Práce na PC a internet (Google Drive, Eshop admin, Excel atd.)
Technický cit, přesnost, dodržování termínů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost seberealizace a osobního rozvoje, s perspektivou další práce

Informace o náboru

Možnost práce z domu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Ekonomie, E-commerce, správa E-shopu, jazyky, překladatelství

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše rozvíjející se síť prodejen ROBEL shoes &accessories (www.robel.sk) patří k největším slovenským maloobchodním sítím se značkovou obuví na Slovensku. Ve svých více než 35 prodejnách ROBEL shoes nabízíme dámskou, pánskou a dětskou značkovou obuv a doplňky renomovaných evropských výrobců. Bližší informace najdete na www.robel.sk.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3737163  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 EUR /hodinu