ROBEL shoes, Dohodár(ka) - NC Laugaricio, Trenčín

ROBEL shoes&accessories

Miesto práce
NC Laugaricio, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3 Euro brutto/hodina v pondelok až piatok, Sobota - 3,7 Euro/hodina brutto vrátane príplatkov, Nedeľa - 4,4 Euro/hodina brutto vrátane príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho predajného tímu v ROBEL shoes v NC Laugaricio, Trenčín hľadáme pradavačov/-ky na dohodu/brigádu.

Pracovná doba: Pondelok - Nedeľa prevažne v poobedňajších hodinách a podľa dohody a potreby prevádzky.

Náplň práce:

Poradenstvo, obsluha zákazníkov, aktívny predaj
Starostlivosť o predajňu
Práca s tovarom (ukladanie/vybaľovanie, presuny/balenie, prezentácia)
Práca s pokladňou (nieje podmienkou)

Dobrý kolektív a príjemné prostredie
Práca v stabilnej spoločnosti, kt. má na Slovensku viac ako 35 predajní
Kvalitný značkový tovar

Pokiaľ radi pracujete s módnym tovarom, spľňate vyššie uvedené požiadavky a chcete pracovať s nami v ROBEL shoes, budeme radi, keď nám pošlete Váš životopis a motivačný list s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax v maloobchodnom predaji s obuvou výhodou

Príjemné vystupovanie
Pozitívny vzťah k predaju a ústretový prístup k zákazníkom
Komunikatívnosť a samostatnosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Flexibilná pracovná doba aj počas víkendov

Sme slovenská rodinná maloobchodná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske prevádzkujúca 35+ multibrandových predajní so značkovou obuvou a doplnkami Tamaris, Bugatti, Rieker, Etimee, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GANT, Gabor, Hispanitas, atď. na Slovensku + eshop robel.shoes. Naše predajne nájdete okrem iného aj v nákupných centrách AUPARK (Bratislava, Žilina, Košice, Piešťany), AVION Bratislava, MLYNY Nitra, EURÓPA Banská Bystrica a LAUGARÍCIO Trenčín.

Pravidelne cestujeme za výrobcami obuvi po celej Európe a starostlivo vyberáme tie najlepšie kúsky obuvi a kabeliek od viac než 60 renomovaných značiek, aby ste každú sezónu mali možnosť kúpiť si módny hit, či nadčasovú klasiku. Naše kolekcie sú dynamické, prispôsobené každodennému životu a novým výzvam, ktorým čelíme neustále, ale hlavne sú vyberané s láskou pre našich zákazníkov.

Všetko čo robíme vystihuje naše motto: "Dokonalosť k Tvojim nohám"

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3512973  Megjelentetés dátuma: 10.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 Euro brutto/hodina v pondelok až piatok, Sobota - 3,7 Euro/hodina brutto vrátane príplatkov, Nedeľa - 4,4 Euro/hodina brutto vrátane príplatkov.