Office manažér Roal group, s.r.o.

ROAL group, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s medzinárodnou účasťou príjme Office manažéra:

Hľadáme aktívneho človeka, ktorý je flexibilný, má rád výzvy a zvláda dynamické prostredie.

- podpora a komunikácia s účtovným oddelením (príprava podkladov pre účtovné oddelenie)
- spolupráca a komunikácia s obchodnými partnermi a dodávateľmi, evidencia a spolupráca s nimi
- spracovanie korešpondencie
- pošta, telefonická a mailová komunikácia
- zabezpečenie kancelárskych potrieb pre všetky zložky spoločnosti
- vzťah ku práci s dátami a číslami, analytický prístup
- vystavovanie objednávok tovaru

- zodpovednosť za zverenú administratívnu agendu, reporty

- komunikácia s výrobnými spoločnosťami
- tvorba tabuliek, reportov pre vedenie spoločnosti
- podpora marketingového tímu a obchodného tímu
- vedenie skladového hospodárstva, zodpovednosť za externý aj interný sklad, inventúry a organizácia skladových priestorov

- komunikácia s logistickým skladom
- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je veľkou výhodou, nie podmienka

- požadujeme zodpovedný a proaktívny prístup k plneniu pracovných zadaní

- pracovný čas od 8:00 do 16:00

Práca nie je vhodná pre absolventa, požadujeme prax minimálne 3 roky na podobnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, lojálnosť, ústretovosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, zvládanie dynamického prostredia a ochota učiť sa.

Spoločnosť ROAL group s. r. o. vyvinula a distribuuje značku ZEEN by Roal. Na pohovor odporúčame pozrieť si našu stránku www.zeenworld.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4791960  Megjelentetés dátuma: 24.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac