Finančný a investičný špecialista

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
31.10.2022
2 800 EUR/mesiacMožnosť ďalších kariérnych benefitov ako príspevok na sistentku, kanceláriu alebo po odpracovaní stanovených rokov doživotná anuita

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti si čo raz viac ľudí uvedomuje potrebu poradiť sa s odborníkom ohľadom svojich osobných financií. Mnoho ľudí potrebuje pomoc vo finančných otázkach, preto sme často pri riešení dôležitých a náročných životných situácii.
Hľadáme iniciatívnych a serióznych ľudí nielen s praxou vo financiách, študentov končiacich VŠ, absolventov alebo ľudí, ktorí chcú zmeniť profesiu. Hľadáme zodpovedných a aktívnych kolegov. Ponúkame profesionálne zázemie pre prácu Finančného špecialistu.

Venujeme sa komplexnej ponuke finančných služieb: investície, renty, hypotéky, poistenia, dôchodky a ďalším sektorom finančného trhu až po investičné nehnuteľnosti. V rámci firmy ponúkame prepojenie medzi realitnými a finančnými službami, čo veľmi uľahčuje prácu najmä začiatočníkom. Budete tak riešiť finančné služby nielen pre vlastných klientov, ale aj pre klientov našich realitných maklérov.

Naša práca nie je o neustálom vyhľadávaní nových klientov, je to aj práca s najnovšími aplikáciami a technológiami v rámci spoločnosti, starostlivosť o stálych klientov
a vytváranie priateľských vzťahov.

Ponúkame možnosti školení, konferencie a semináre so špičkovými odborníkmi z prostredia investícií a financií zo SR a ČR. Vďaka nastaveniu kariérnych benefitov a následných provízií, si každý Finančný špecialista u nás buduje dlhodobý následný príjem. Dokonca aj po ukončení spolupráce.

Vieme Vám pomôcť rozbehnúť sa vo vlastnom podnikaní aj bez vstupného kapitálu.

Kariérny rast v období, keď veľa firiem prepúšťa.
Príležitosť v jednom z najrastovejších odvetví na trhu.
Práca zabehnutom kolektíve.
Nadštandardné príjmy pri kvalitnom výkone.
Certifikáty pre rôzne sektory finančného trhu.
Motivačné súťaže, teambuildingy a iné akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, schopnosť
komunikácie s ľuďmi
- samostatnosť, schopnosti plánovať a
samostatne si rozvrhnúť prácu
- spoľahlivosť a zodpovednosť, orientácia na
splnenie cieľov a úloh
- systematický a organizačný prístup

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 25 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného a realitného sprostredkovania.

Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.

Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť uplatniť svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji spoločného úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo a realitné služby na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4440713  Megjelentetés dátuma: 7.10.2022  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac