Colný deklarant / Customs Clerk (m/f) pre novootvárajúce sa Distribučné Centrum v Trnave

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Miesto práce
CTPark Trnava, Zavar
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczamestnancovi ponúkame 13. plat,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba exportných / importných dokumentov
• Colné zaradenie tovaru (kód HS)
• Kontrola vzoriek
• Kontrola dodacích dokumentov
• Kontrola, otváranie a zatváranie colnej uzávery na vývoz, podľa colného povolenia
• Organizácia dovozu a vývozu v interných IT a colných systémoch (eColko)
• Komunikácia so zákazníkmi, úradmi, colnými úradmi
• Zasielanie colných správ
• Archivácia objednávok a vyhlásení
• Dodržiavanie právnych požiadaviek a colných povolení
• Koordinácia nakládky a colného konania
• Intrastat
• 1.rok PP - zaškoľovanie v Enns (AT) a v Novom Meste nad Váhom (SK)

- práca v medzinárodnej spoločnosti C&A
- intenzívny tréning a zaškoľovanie počas 1.roku práce v Distribučnom Centre v Novom Meste nad Váhom a ENNS v
Rakúsku
- trinásty plat
- atraktívna mzda od 1300,- Eur min.
- diéty a ubytovanie počas procesu zaškolenia v Rakúsku
- výborná pracovná atmosféra
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- vianočné darčekové poukážky na nákup tovarov v prevádzkach C&A

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom a nemeckom jazyku / anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] . Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Colný delkarant, Colník, Špeditér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Colník, Colný delkarant, Špeditér

Počet rokov praxe

2

- adekvátne odborné skúsenosti
- flexibilita a ochota sa zaškoľovať v DC ENNS v Rakúsku
- výborná znalosť nemeckého, alebo anglického jazyka - podmienka
- rýchla adaptácia a spoľahlivosť
- štrukturovaný a organizovaný spôsob práce

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu značky C&A. Spoločnosť so 180-ročnou históriou si váži svojich zamestnancov, ponúka im slušnú mzdu a mnohé benefity.
Chceš byť naším kolegom? Pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3979984  Megjelentetés dátuma: 26.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac