Barman/ka - Čašník/čka

RDS ART Group s. r. o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 4, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
850,- € brutto pri plnom úväzku, pri práci na dohodu 4,- €/hod. brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a pozitívnych kolegov/kolegyne na pozíciu barman/ka - čašník/čka do mladého kolektívu v Dance bare v Riverpark dance school.
Obsadzujeme dve miesta - jedno na hlavný pracovný pomer (plný úväzok) alebo živnosť, druhé miesto je na dohodu (brigáda).

Čo Vás na tejto pozícii čaká:
- obsluha zákazníkov, práca v bare, príprava a podávanie kávy, miešaných nápojov, drobného občerstvenia,
- príprava jednoduchých snackov,
- práca s hotovosťou a pokladňou, denné uzávierky,
- udržiavanie čistoty a poriadku v bare.
Práca je na smeny počas pracovných dní a občasne aj cez víkendy.
Všetky bližšie informácie dostanú uchádzači pri osobných pohovoroch.

Ponúkaná mzda pri plnom úväzku: 850 € brutto.
Ponúkaná mzda pre dohodára: 4€/hod. brutto.

- zamestnanecké zľavy,
- voľné vstupy na výučbové hodiny,
- balík zamestnaneckých výhod - bližšie predstavíme na pohovore.

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. V predmete správy prosím špecifikujte, či máte záujem o plný úväzok alebo o dohodu (brigádu).
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Po skončení výberu budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie gastronómia, absolvent hotelovej akadémie a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Od úspešného kandidátov budeme vyžadovať:
- minimálne ročnú prax na pozícii barman/ka -čašník/čka,
- zodpovednosť,
- otvorenosť a komunikatívnosť,
- osobný šarm a príjemné vystupovanie,
- úsmev na tvári :-)
- chuť učiť sa nové veci.

RDS ART Group je tanečná škola, v ktorej si nielen zatancujete, ale aj zacvičíte. Každý deň vám prináša svetovú kvalitu rekreačného aj profesionálneho tanca.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3619949  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850,- € brutto pri plnom úväzku, pri práci na dohodu 4,- €/hod. brutto.