Zubny lekar

Risorius dental care s.r.o.

Miesto práce
Saratovská 24, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2022
1 000 - 8 000 EUR/mesiacPlat pozostáva z fixnej a variabilnej zložky (percentá z výkonu). Všetky informácie na sa dozviete pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

konzervačná sanácia, endodoncia, protetika.

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, zaškolenie prístrojov a postupov lekárom, školenia v hodnote 1000euro ročne.

Informácie o výberovom konaní

Inzerat

Prijimeme do modernej, plne vybavenej zubnej kliniky (mikroskop, lupy) do TPP zubného lekára na plný pracovný uväzok za nadštandardných platových podmienok.

Ak ste slušný, spoľahlivý človek, ktorý má záujem poskytovať kvalitnú stomatologickú starostlivosť založenú na moderných terapeutických postupoch, hladáme práve vás. Súčasťou tímu je recepčná a dentálna hygienička.

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, zaškolenie jednotlivých prístrojov a postupov lekárom,
prístup k literatúre,

Vyžadujeme spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, ľudskosť, ochotu odborne napredovať, postupne práca s lupami resp mikroskopom, príjemné vystupovanie.

Samostatnosť zo začiatku nie je nutnosťou, skôr výhodou. Pracovné postupy na pracovisku zaškolíme.

Pracovná náplň : konzervačná sanácia, endodoncia, protetika.

Vybavenie k dispozícií : Kreslá ADEC 500, mikroskop, Stomatologické lupy zeiss, strojova endodoncia Protaper gold alebo Reciproc a thermafil, kauter, rozne druhy matricových systemov, kofferdam a optragate, najnovšie druhy kompozitov.

Plat pozostáva z fixnej a variabilnej zložky (percentá z výkonu). Všetky informácie na pohovore.

Prosim kontaktovať telefonicky na 0918761698 alebo emailom [email protected]
Naš web www.risorius.eu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubne lekarsktco

Zubná klinika Risorius Dental Care je určená pre pacientov očakávajúcich individuálny prístup, profesionalitu a bezbolestné ošetrenie.

Venujeme Vám našu plnú pozornosť a čas, aby sme našli spoľahlivé a trvalé riešenia, ktoré posilnia správnu funkčnosť a prirodzenú estetiku Vášho chrupu.

Meno našej kliniky Risorius je odvodené od latinského slova "musculus risorius", čo v preklade známená smiechový sval. Práve vďaka tomuto tvárovému svalu sa môžeme usmievať. Ambulancia Risorius pomáha svojim zákazníkom odhaliť zdravý a krásny úsmev.

Cieľom našej ambulancie je poskytnúť našim zákazníkom komplexnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí s usmievavým a profesionálnym personálom. Po dôkladnej analýze chrupu navrhneme komplexné riešenie aktuálneho stavu, vedúce k dlhodobému orálnemu zdraviu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a každé ošetrenie je s pacientom vopred do detailov rozobraté. Navrhneme niekoľko riešení a spoločným rozhovorom vyberieme to najlepšie.

K vytvoreniu maximálneho pohodlia jednoznačne napomôže bezbolestné ošetrenie, ktoré je v našej ambulancii samozrejmosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4211342  Megjelentetés dátuma: 25.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac