Content Marketing Specialist

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
základný plat 1 000 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov, možný 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše marketingové oddelenie hľadáme kreatívneho kolegu, ktorý rád píše. Tvojou úlohou bude podpora našich online produktov cez články a príspevky. Očakávame, že dokážeš tvoriť obsah, ktorý zvýši znalosť našich značiek a vylepší nám čísla :-) K náplni práce bude patriť:
- vytváranie contentového obsahu pre podporu produktov spoločností Ringier Axel Springer a United Classifieds (témy: nehnuteľnosti, autá, životný štýl, reštaurácie a jedlo a pod.) vo forme článkov, PR článkov, postov na sociálne siete...
- samostatné vyhľadávanie a navrhovanie obsahu, spracovávanie tém v rámci stratégií jednotlivých značiek
- vyhľadávanie a preklady článkov zo zahraničných zdrojov
- vytvorenie časového plánu publikovania obsahu na jednotlivé témy na celý rok
- plánovanie krátkodobej a dlhodobej contentovej marketingovej stratégie pre jednotlivé produkty/značky
- vyhodnocovanie výkonnosti vytvoreného contentu a následné vypracovanie odporúčaní
- aktívna komunikácia s brand manažérmi, redakciami a produktovými manažérmi
- pravidelný reporting
- možnosť vytvárania foto a video obsahu

Životopis, prosím, vložte cez Profesiu, alebo posielajte na e-mail: [email protected], s názvom pozície v predmete. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pripravte si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že ste pre nás ten správny človek, prípadne priložte ukážky článkov, ktoré ste mali publikované a pripojte ich k životopisu.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- skúsenosti s písaním PR článkov, ideálne na podobnej pozícii, z agentúry, marketingového oddelenia a pod.
- všeobecný rozhľad, záujem o rôznorodé témy
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- výhodou sú skúsenosti s tvorbou a strihom videí
- kreativita, komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť získavať informácie z rôznych zdrojov a schopnosť prinášať nové témy a pútavo ich spracovať pre čitateľa
- proaktívny prístup - prichádzať s nápadmi a návrhmi, vedieť si ich obhájiť

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3412620  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat 1 000 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov, možný 13. plat