Senior PR manažér

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do manažment tímu Ringier Axel Springer Slovakia hľadáme skúseného PR manažéra s niekoľkoročnými skúsenosťami riadenia PR aktivít, nastavovania komunikačnej stratégie v oblasti korporátneho a produktového PR.

Základné činnosti vykonávané na pozícii:
- tvorba a realizácia PR stratégie v nadväznosti na Corporate Communication RASM AG
- koordinácia aktivít vydavateľstva v styku s verejnosťou a budovanie pozitívneho imidž v oblasti online a médií
- dohľad na prezentáciu spoločnosti v digitálnych platformách - web, sociálne médiá, intranet
- udržiavanie širokých a pozitívnych vzťahov s inými médiami
- budovanie atraktivity a posilnenia pozície spoločnosti, ako zamestnávateľa na trhu práce
- vydávanie tlačových správ v mene spoločnosti
- vydávanie oficiálnych stanovísk v mene spoločnosti
- podpora top manažmentu RAS SK vo všetkých komunikačných aktivitách - príprava prezentácií a prejavov
- podpora v komunikácii s externým prostredím v témach obhajoby v kauzách súvisiacich so spoločnosťou
(životopisy zasielajte v anglickom jazyku)

Životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom (odôvodnenie záujmu o pracovnú pozíciu) posielajte na e-mail: [email protected] pod značkou: "NÁBOR - SENIOR PR MANAŽÉR."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketing, PR, žurnalistika, komunikácia
- minimálne 5-ročné skúsenosti v oblasti PR a korporátnej komunikácie, skúsenosť v oblasti médií výhodou
- plynulá angličtina
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- silná orientácia na výsledok, znalosť procesov tvorby rozpočtu, schopnosť vnímať súvislosti, analyzovať
- schopnosť flexibilne rozvíjať komunikačnú stratégiu
- skúsenosť v krízovom manažmente výhodou
- znalosť trendov v efektívnom využívaní nástrojov a platforiem v oblasti digitálnej komunikácie
- schopnosť vytvárať si siete kontaktov s ľuďmi a inštitúciami s cieľom komunikovať dôležité správy a informácie

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2804814  Megjelentetés dátuma: 9.11.2016